مجتمع فنی تهران نمایندگی بابل

نگاه مدیر عامل:

این روزها تعمیم فناوری اطلاعات و ارتباطات به عرصه های مختلف حیات بشر نه تنها دور از ذهن نیست بلکه امری است اجتناب ناپذیر و قابل پیش بینی ، به گونه ای که هر جا پیشرفتی اتفاق می افتد اختراعی به ثبت میرسد یا اکتشافی صورت می پذیرد ،با IT در ارتباط است.
رسوخ تدریجی IT از ادارات دولتی و مؤسسات بزرگ خصوصی به مؤسسات کوچکتر ،دانشگاهها ،بیمارستانها ،مدارس و ... گواهی بر کارآمدی این تکنولوژی در عرصه های گوناگون صنعتی تجاری،تولیدی ،خدماتی و آموزشی است.
با توجه به گسترش روز افزون فناوری اطلاعات در میان مشاغل مختلف ،آموزش و تشویق نیروهای کار به فراگیری علوم مرتبط با IT، شاید یکی از مهمترین مسائلی باشد که باید در راس امور قرار گیرد.چرا که در جهان کنونی حذف IT به مثابه عقب ماندن از جهان در حال تحول است.
 


مجتمع فنی مازندران در سال 1383 تاسیس و در سال 1385 موفق به اخذ مجوز از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و نیز نمایندگی مجتمع فنی تهران گردید. در سال 1387 به عنوان اولین شرکت در استان مازندران موفق به کسب گواهی رتبه بندی و احراز صلاحیت از شورای عالی انفورماتیک کشور در گروه آموزش و پژوهش، اولین مرکز خصوصی در استان مازندران از دفتر آموزش و پژوهش استاندرای موفق به کسب مجوز صلاحیت برگزاری آزمون الکترونیکی و برگزاری کلیه دوره های حضوری و غیرحضوری کارکنان دولت گردید. همچنین مجتمع فنی مازندران دارای مجوز رسمی از مرکز آموزش مدیریت دولتی کشور بوده و به عنوان موسسه تعیین صلاحیت شده این مرکز برای صدور گواهینامه های معتبر لازم در هنگام استخدام و جذب که شامل گواهی نامه زبان انگلیسی عمومی و مهارت های عمومی فن آوری اطلاعات می باشد انتخاب شده است.

:: چرا مجتمع فنی مازندران؟؟؟
  • دارای مجوز رسمی از مرکز آموزش مدیریت دولتی
  • دارای گواهی رتبه بندی و احراز صلاحیت از شورای عالی انفورماتیک کشور
  • دارای مجوز صلاحیت برگزاری آزمون الکترونیکی و برگزاری کلیه دوره های حضوری و غیرحضوری کارکنان دولت
  • موسسه تعیین صلاحیت شده از مرکز آموزش مدیریت دولتی جهت صدور گواهینامه های لازم برای استخدام در مراکز دولتی
  • نخستین مرکز مجهز به سیستم یکپارچه آزمون الکترونیکی آنلاین تحت وب دارای مجوز از مرکز رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و شورای عالی انفورماتیک کشور
  • نماینده رسمی مجتمع فنی تهران در استان مازندران
  • 15 سال سابقه درخشان در حوزه کامپیوتر و فناوری اطلاعات

:: افتخارات مجتمع فنی تهران
  • سازمان برتر کارآفرین ایران : مجتمع فنی تهران موفق به کسب عنوان "سازمان برتر کارآفرین ایران" در همایش ملی مدیریت کارآفرینی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات شد. کسب این افتخار را به خانواده بزرگ مجتمع فنی تهران در سراسر ایران عزیز تبریک می گوییم.
  • اخذ گواهینامه بین المللی کیفیت از کانادا : برگ دیگری از افتخارات مجتمع فنی تهران ورق خورد. اخذ گواهینامه بین المللی کیفیت برتر از مرکز استاندارد بین المللی کانادا. متن کامل را از اینجا دنبال کنید.